• Direction Київ, Україна
  • Phone +38 044 288 03 53

Співпраця з нами
отримайте від нас переваги

досвід

більше 15 років

своя мережа

Власна мережа ВОК

ціна

Конкурентні ціни

сервіс 24/7

Технічна підтримка від кваліфікованої команди

точки обміну

Учасники основних точок обміну трафіком

атестація

Необхідні документи для УкрСпецСв`язок

А що це за компанія - «Бі.Джи.Нет»? В першу чергу - це команда. Команда, яка являє собою колектив однодумців, здатний вирішувати завдання будь-якої складності на ринку комунікацій.
Компанія «Бі.Джи.Нет» розробляє рішення і реалізує комплексні проекти, в яких успішно з'єднує багаторічний досвід роботи і професіоналізм фахівців компанії, передові технології та сучасне обладнання.
Компанія використовує комплексний підхід до реалізації проектів: від технічного консультування та постачання найбільш перспективного обладнання провідних світових виробників до реалізації рішень, технічної підтримки та навчання фахівців Замовника.

Компанія постійно розвивається: наші фахівці стежать за новими технологічними рішеннями; проводяться аналітичні дослідження ринку Інтернет-послуг, вивчаються уподобання та побажання користувачів Інтернету; маркетинговий відділ чуйно стежить за кон'юнктурою ринку.

Ми намагаємося зробити роботу наших клієнтів в Мережі максимально зручною і ефективною. На серверах ТОВ «Бі.Джи.Нет» знаходиться детальна і регулярно оновлювана інформація щодо тонкощів підключення і основ роботи в Інтернеті. Служба підтримки завжди готова відповісти на Ваші запитання і надати всі необхідні консультації. 24 години на добу. 7 днів на тиждень. 365 днів на рік. Технічний відділ завжди готовий допомогти вирішити ваші завдання найбільш практичним і ефективним способом.
Компанія «Бі.Джи.Ні» ніколи не прагнула до «масовості» і не претендувала на звання великого провайдера. Основні критерії, яким ми намагаємося слідувати у своїй роботі: якісний сервіс, надійний зв'язок, розумні ціни, кваліфікована техпідтримка користувачів.

Ми раді вітати Вас від імені компанії «Бі.Джи.Нет» і дякуємо за надану увагу до послуг нашої компанії.

Документи, що засвідчують нашу діяльність: